FAQ

Návod na obsluhu

1) Jak někoho pozvu aby se registroval?

V administraci najdete kolonku s názvem "Partnerský odkaz". Pokud někdo přejde na stránku registrace s tímto odkazem, a zaregistruje se, náš systém to zaznamená.

2) Kolik mohu pozvat lidí?

Množství uživatelů, které můžete pozvat přes partnerský odkaz, není nijak limitován. Je však kontrolováno, zda se jedná o skutečnou osobu, a v případě registrování falešných osob pod váš účet může dojít k deaktivaci vašeho účtu bez náhrady. Odměnu dostanete pouze za prvního pozvaného.

3) Je příjem z pozvaných lidí nějak limitován?

Ano, 15 korun dostanete pouze za první osobu, která se skrz Váš odkaz registruje..

4) Od jaké částky si mohu peníze nechat vyplatit?

Při prvním výběru si můžete nechat vyplatit částku od 2 Kč, poté od 3 Kč.

5) Je počet žádostí o výběr nějak omezen?

Ano, za den můžete poslat pouze 3 žádosti o výběr ve výši do 50Kč (150Kč/den).

6) Za jak dlouho budu mít peníze v peněžence?

Prozatím do 2 hodin. Plánujeme nanejvýš 10 minut.

7) Co když se mi peníze na peněženku nezapočítají?

Pokud dojde k jakékoli chybě při přičítání peněz, žádost o výběr z účtu na Krizi se stornuje a peníze se Vám vrátí k aktuálnímu zůstatku.

8) Proč se mi zobrazuje "Dnes už nemůžete získat odměnu za články"?

Za den lze čtením článků získat maximálně 3 koruny. Tato zpráva se Vám zobrazuje proto, že jste tohoto limitu dosáhli. Je třeba počkat do dalšího dne.

9) Když jeden den nezískám 3 koruny, mohu dostat druhý den víc?

Ne. Na každý den je maximum 3 koruny za čtení článků a to i v případě, že tohoto limitu v předchozích dnech nedosáhnete.

10) Je možné si z Krize15 převádět peníze na jinou BTC peněženku?

Není to možné, převádíme pouze k Arboletu. Výhoda pro Vás je, že neplatíte fee (poplatek minerům, kteří potvrzují transakce). Jinak byste pro převody svých 10 Kč za články zaplatili více na poplatcích pro převod na BTC peněženku.

11) Nechci peníze v bitcoinech. Je možné je převést i na bankovní účet?

Po převedení odměny z Krize15 na bitcoinovou peněženku k Arboletu, si můžete peníze bez problémů vybrat na jakýkoliv bankovní účet. Návod Arboletu jak na to zde.

12)100 korun dostanu za první den od registrace?

100 korun za první den znamená, že se Vám počítá čas strávený na webu, a jakmile na webu strávíte prvních 24 hodin, na účet se Vám nejpozději do druhého dne připíše 100 Kč.

13) Proč se mi zobrazovala reklama a najednou ne?

Reklama, která zde byla, byla omezená počtem prokliků. Po dosažení cíleného počtu prokliků byla smazána. Další se zobrazí, jakmile si ji k nám někdo umístí.

14) Je možné si na Krizi vydělat více, než zde píšete?

Ano, je to možné. Baví Vás psát o nějakém z témat, které by se hodilo do některé z kategorií, které na Krizi máme? Pak nám napište, můžete dostat redaktorský přístup a publikovat články. Za každé přečtení článku dostáváte odměnu.

15) Jak mohu přidávat komentáře?

Přidávání komentářů je z pochopitelných důvodů povoleno pouze registrovaným uživatelům.

16) Nefunguje mi resetování hesla, nedorazí mi email s odkazem. Co mám dělat?

Nejdřív doporučujeme zkontrolovat složku „spam“. Pokud ani tam email není, s největší pravděpodobností jste v některém z emailů, které byly zaslány z naší stránky, například při potvrzení registrace, klikl/a na odkaz pro odhlášení se z odběru emailů. Je to ochrana proti spamu a tím Vám nemůže přijít ani email pro obnovu hesla. Pokud si přejete emaily z naší stránky zase dostávat, kontaktujte podporu, která Vás do odběru emailů vrátí.

17) Na čem vlastně vyděláváte?

Tento projekt nebyl spuštěn za účelem vysokého výdělku. Na pokrytí všech nákladů používáme dobrovolný program zobrazování reklamy. Nechceme reklamou obtěžovat uživatele, kteří o to nestojí.

18) Kolik může být účtů v domácnosti?

Na jednu IP adresu může být pouze 5 účtů. Pokud jich bude více, budou zablokovány.