O nás

O projektu

Tento členský projekt vznikl ve spolupráci s naší Alma Mater za účelem šíření povědomí lidí o kryptoměnách, kryptoanarchii, bitcoinu a cyberpunku. Snažíme se prosazovat nezaujatá média s podloženými fakty a poukázat na rostoucí problematiku, i když poskytujeme také běžná média. Chceme také zvýšit zájem o dění ve světě, a tak pro registrované uživatele nabízíme systém odměn za čtení článků.

Díky tomu získáte informace, které vás zajímají a ještě si při tom můžete vydělat. Nechceme naše uživatele rozptylovat reklamními banery, které čtenáře ruší a otravují.

Proto jsme zvolili metodu, kdy se sám uživatel rozhodne, zda chce mít reklamu zobrazenou a tak si ji může sám zapnout. Tím samozřejmě získáte další odměnu za zobrazenou reklamu, a ještě tak podpoříte náš projekt.

Systém odměn

Náš systém odměňování je jednoduchý. Články mají přidělenou částku v korunách (0.01 - 0.06). Za přečtení článku dostanete tedy tolik korun, kolik je u něj uvedeno. Pro kontrolu, že jste si článek skutečně přečetli máme u článku časovač. Za přečtení článků lze získat maximálně 3 koruny. Za kategorie kryptoměny a technika můžete získat celkem 2 koruny za den a v ostatních kategoriích dohromady 1 korunu za den. Celkem tedy 3 koruny denně..

Články však nejsou jediným vaším zdrojem příjmů. Vydělávat si můžete i prostřednictvím reklam, kdy za kliknutí na banner dostanete 0.1 Kč. Reklamy však lze v administraci vypnout.

Za prvních 24 hodin strávených na webu dostanete 100 Kč.

Vyplácení příjmů

Protože jsme moderní a podporujeme Bitcoin, vyplácení probíhá formou převodu na BTC peněženku.
BTC peněženku je možné vytvořit v administraci. V administraci najdete kompletní výpis vyšich příjmů a výdajů.

Pravidla

  • Pokud naleznete chybu v systému, je nutné ji co nejdříve nahlásit.
  • Na osobu je povolený pouze jeden účet.
  • V případě zneužití chyby v systému si vyhrazujeme právo zablokovat účet bez náhrady.

Podrobnější informace naleznete v sekci s často kladenými dotazy.

Všechny články jsou využity k informačním účelům. Pokud nesouhlasíte s umístěním článků na našem webu, protože jsou například stahovány z Vašich stránek, prosím, kontaktujte nás na podpora@krize15.cz a určitě se domluvíme.