Vlastní solidarita migrantů -šlapání po mrtvolách a výhružky


ŘÍM | Proudy uprchlíků z Afriky směr Evropa neustávají. Jen o uplynulém víkendu zachránilo italské loďstvo ve Středozemním moři kolem 1600 ilegálních běženců, informoval server tyden.cz. Mezi skupinou šesti set uprchlíků bylo nalezeno i na třicet mrtvých, když ti co přežili po nich šlapali a vůbec neprojevovali nějakou úctu k zesnulým. O nekončící noční může imigrantů valících se do Evropy informoval server Českého portálu euRABIA.cz ve svém pravidelném monitoru médií.

PRAHA |Podle mluvčí cizinecké policie Kateřiny Rendlové se staly i případy, kdy migranti drželi svému dítěti nůž pod krkem! Aneb milující rodiče jsou ochotni podřezat své děti, aby mohli zůstat v České republice, jaká to rodičovská láska. Informuje o šokujících prasečích praktikách imigrační svoloče server Českého portálu euRABIA.cu s odkazem na vyjádření mluvčí cizinecké policie.
V uprchlickém táboře v Bělé-Jezové na Mladoboleslavsku v úterý zasahovala policie. Jeden z uprchlíků s dítětem hrozil na balkoně zařízení, že pokud bude jeho rodina deportována jinam, skočí, informuje IDNES.cz o jiném prasečím rodiči. Ani vepři se tak nechovají ke svým potomkům.  „A vykřikovali, že pokud se je pokusíme převézt, skočí i s dítětem,“ dodala mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová. Zdroj: stalo-se.cz