Syrská chřipka


„Tropické choroby nejsou prdel. Mnoho z nich čeští lékaři ani neznají, tolik odborníků na tropickou medicínu tady není, očkování a preventivní vyšetření je brutálně drahé,“                                                                                                       Štěpán Kotrba Od začátku roku hranice k nám už překročilo přes 3000 imigrantů a mnozí z nich jsou nositeli a tím pádem i šiřiteli nebezpečných smrtelných nemocí jako je AIDS, svrab, tyfus, obrna, ebola, tuberkulóza či MERS. Pokud něco víme o exotických virech, tak to že velmi efektivně v novém prostředí mutují a z mnohých míst Evropy se krom muslimských demonstrací najednou začínají objevovat zprávy o nových nemocech. Epidemiologická bezpečnost by se tedy mohla dostat do popředí před sociálně kulturním a bezpečnostním ohrožením. 
Tak jako jakýkoli jiný parazitický cizopasník přináší chaos do hostitelského organismu, tak i rostoucí menšina na území hostitelského státu přináší už prokazatelně z dějin zvýšenou kriminalitu. Stejně jako si Italové do Ameriky přivezly zárodky mafie, tak i do Evropy se tímto stěhováním národů přiváží zásady Islámu, který není jenom náboženstvím, ale i zákonem, kterým se správný muslim musí řídit. Právo Šaría a jiné svaté zásady v žádném případě nemají ve svobodné a demokratické společnosti co dělat. Více na: Poznej svého nepříteleNení to tak, že oni by se přijeli přizpůsobit, poznat naši kulturu a žít s námi v těsné symbióze. To jsou pouze slova sluníčkářů a jiných pseudohumanistických pokrytců, protože tam, kde už jsou, to rozhodně na žádné začleňování do okolní společnosti nevypadá. Organizují se do uzavřených spolků se záštitou víry, nezačleňují se, nepracují, terorizují a vyhání původní obyvatelstvo, znásilňují a páchají i jinou trestnou činnost. Ten, kdo se bude muset přizpůsobit, jsme samozřejmě zase my.Více na: Multikulturalismus v PraxiKromě té víry, nepřipomíná vám to náhodou i jinou etnickou skupinu, jejichž sociální začleňování zde taky moc dobře nedopadlo? Ilustrativní obrázek pro odlehčení
Dle anket serveru Romea.cz byla prý naprostá většina odpovědí, které dostali od Romů ve vztahu k muslimům vyloženě kladná. Jakby také ne, když naše dlouhodobě tolerovaná zapřisáhlá nemakačenka mohou dostat kamarády, kteří je do budoucna v očích společnost v otázce snesitelnosti chování (soudě dle zkušenosti jiných Evrospkých zemí) zaručeně trumfnou. To se to bude žít, když se mediální pozornost bude soustředit už výhradně jen na jejich prohřešky.