SLUNÍČKÁŘI a jiná podřadná fauna


Banda pseudohumanistických pozérů, kteří se v nás občanech pokouší pomocí emotivních výlevů vyvolat stud za naši historii a kulturní dědictví. Snaží se ze všech sil pokrytecky pomáhat a hájit uprchlíky a vlastně cokoliv, čím se nějak odliší od pro ně „tupého českého stáda„, aby se tím pak mohli pyšnit mezi jimi podobnými hipsterskými “mysliteli“ v undergroundových kavárnách.
Kohout, aneb všech sluníčkářů plevel Vystoupení pana Kohouta celou redakci krize15 sice po gesticko-mimické a projevové stránce pobavilo, ale zároveň nepříjemně šokovalo, že kdysi velmi hrdý národ se dnes nechává v podstatě “buzerovat“ takovýmto klaunem... Psychopat v akci + popisky k jeho “nepravdám“

Jedním slovem WOW
Schwanzenberg Příklad zámeckého pána, který uprchlíky uvidí reálně na politických meetinzích a pak už leda v televizi po večerníčku. Pokud má někdo kázat lidem o solidaritě a bezproblémovém soužití s tímto prokazatelně nepřizpůsobivým etnikem, tak on je skutečně ten poslední.  Pokud tedy po běžencích tak prahne a chce demonstrovat svou humanitu, tak mu přeci nic nebrání, aby si je do paláce nastěhoval, zaměstnal a názorně nám všem malověrným předvedl, jak pěkně mu pod jeho aristokratickými pažemi tito hoši od Syrské řeky prosperují. Kocáb s kapkou černého humoru…O tomto človíčkovi s prapodivným vzezřením se dá říci, že je to prý dobrý hudebník ale za to naprosto výborný disident.  Přiživit se na Havlovi stejně tak dobře jako on, tak to uměl skutečně málokdo. To bylo asi někdy, kdy s Čokonautem ladili kytáry a broukali si něco o Pražácích, tak se tento zneuznaný samizdatový muzikant rozhodl, že ke své veskrze excentrické hudbě postaví na piedestal i odbojovou politiku. Tak se i zanedlouho stalo a po mnohých peripetiích nám tento snílek na stará kolena zblbnul do půlstoletí mladší ebonitové tyčky s krásným českým jménem Abbásová, která jej nejspíš při jednom z pravidelných nočních kříšení prostaty donutila ve slabé chvilce podepsat vlastní krví záruky pro její Africké kamarády, aby se tu holka necítila tak strašně sama.A teď vážně dědo. S Romy se ti slibovaná integrace nepovedla a tak si to snad chceš na úkor obyvatelstva zkusit kompenzovat s ještě nepoddajnějším materiálem?Menzel Tato zapšklá a svou donekonečna proklamovanou hloupostí českého národa znuděná perlička na dně je živoucím důkazem toho, že obstarožní umělci nepatří za volant stejně tak, jako by neměli bez dozoru vycházet reprodukovat názory pražské kavárny na veřejnost. Tento pán by místo obsluhování anglického krále mohl už konečně procitnout do reality a posloužit třeba obyčejnému českému člověku, na kterého si pořád stěžuje, ale který ho už dlouho velmi dobře živí.Dienstbier Tento neméně slavný syn naopak zaslouženě slavného otce je vůbec kapitolou samou pro sebe…. 
!SOUTĚŽ! Kdo napíše nejvýstižnější a nejzajímavější komentář k tomuto, nebo i jinému sveřepému obhájci bezmocných běženců?  Ten, kdo zvítězí, tak může v případě zájmu získat omezený administrativní přístup ke Krizi15, kde s námi bude po konzultaci moci publikovat a informovat veřejnost o aktuálním dění. Kontaktní email:  info@krize15.euStrana zelenýchTady si zkrátka nevím rady. To fakt hájíte lidi, kteří nám tu bezprizorně chodí a šlapou po kytičkách? PirátiKluci a vám jsme tolik věřili. No co už. Máte to ve znaku. Tak co bychom taky chtěli, že. Možná z toho ale jednou vyrostete.
Omlouváme se, pokud jsme někoho z Vás uvedených nějak urazili. Vlastně spíš ne. Nevíme sice, jak to děláte Vy, ale my bychom jinak asi s klidným svědomím neusnuli. Pokud bychom někoho prozatím vynechali, tak se nebojte. Na každého z Vás se dostane...
zprávy jako vystřižené z režie hnutí „na výsluní“
pravidelné okénko žurnalistické žumpy
Pro tento týden nám vyhrává a místo v okénku zaslouženě získává…
Krmili je jako dravou zvěř! Maďarská policie má na krku další skandál kvůli uprchlíkům
Maďarům to s uprchlíky moc nejde. Pořád je Evropa za něco peskuje. Video, kdy krmí uprchlíky jako dravou zvěř, si také země premiéra Orbána za rámeček nedá.
Maďarská policie vyšetřuje maďarskou policii. Jedna složka řeší skandál druhé složky. Tak uvidíme, co se podaří vyšetřit.
Takže tedy mým drahým profesionálním reportérům ze seriozního periodika eXtra.cz a pod. Je to asi tak. Když se dav v přečíslení 20:1, kdy 1 má sice zbraň, ale 21 ví, že jí nesmí v kontextu mezinárodních vztahů nikdy použít, jako ta dravá zvěř chová, tak se pak tito (s prominutím k nám ostatním příslušníkům lidské rasy) lidé špatně staví do fronty a uliček jako děti ve školce. Co to tedy zkusit příště takto: Obětaví Maďarští policisté zabezpečovali potravinami uprchlíky, i přes to, že se na ně jejich dav zdivočele sápal.
Uznávám. Možná malinko přehnané, ale jděte si tam stoupnout za ty prachy vy…

Další zpráva od sluníčkářů na: CZ WEB PRO UPRCHLÍKY