Ohněm a mečem


“Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme nevěřící dělohami našich žen!“ prezident Alžírska Boumedi
Už nyní sahají počty uprchlíků do statisícových čísel. V kontextu toho se potvrzují slova mnoha muslimských vůdců, kterým se díky tomu ukázalo šíření Islámu ohněm a mečem jako zastaralá a neefektivní metoda. Statistiky porodnosti hovoří výrazně v prospěch migrantů. Z televize jsme neustále zaplavování ukázkami velkých Evropských měst, kde tato prozatímní minorita roste do obludných rozměrů. Londýn, Paříž, Holandsko Berlín, Brusel atd. jsou jenom začátkem probíhajícího džihádu (šíření islámu).
Až nás tedy v budoucnu dostatečně přečíslí a některý z muslimských fanatických vůdců zavelí, tak až poté se budeme asi všichni divit jak rychle se oheň a meč navrátí do módy.


Podrobnější video: Tři fáze islámu
Největší spojenec Islámu na Západě je ignorace.Je odhadováno, že v Evropě bude do 40 až 50 let více muslimů, nežli samotných Evropanů a pokud se nezastaví příval imigrantů, tak to bude i dříve. Kdo věří, že se budou pokojně začleňovat a adaptovat, je buďto naivní, nebo nemá naprosto žádný přehled o tom, jak se už nyní pěkně prolínají kultury ve vyspělých transitních Evropských zemích a městech:
Více na: Multikulturalismus v Praxi Sociální kolabs, který nám tímto hrozí, není ale nic v porovnání s násilným džihádem. Dle informací magazínu SECURITY se ze Sýrie podařilo propašovat do Evropy více než 4 000 ozbrojenců vyškolených IS, kteří byli skryti mezi dalšími uprchlíky. Davy imigrantů valících se na Evropu údajně pomáhají Islámskému státu s plánovaným džihádem. I kdyby na tom bylo jen zrnko pravdy, tak to už přestává být pouze ohrožení sociální. Zástupce německého ministerstva pro ochranu ústavy Jörg Rademacher v Severním Porýní-Vestfálsku uvádí, že radikální islamisté se snaží navazovat kontakty s uprchlíky z řad muslimů, kteří přijíždějí na území Německa, a verbovat je. Také podle libanonského ministra vzdělávání Eliase abú Saaba posílá Islámský stát své bojovníky do Evropy, aby infiltrovali mezi uprchlíky a vytvořily tzv. spící buňky. Odchycený pašerák ve Středozemním moři potvrdil, že už nyní jsou jich v Evropě tisíce. Mnohé další výpovědi tato slova potvrzují:„Takové buňky spáčů už v Evropě působí,“ připouští Ioannis Micheletos z řeckého Institutu pro bezpečnostní a obranné analýzy. „Je pouze otázkou času, kdy zaútočí.“  Podhoubí islamisté mají už i v Řecku – kontrarozvědka tam dopadla Syřana s půlmiliónem eur (13,6 mil. korun) pro buňky, zabavila zbraně a munici. Britské bezpečnostní složky odhadují, že ve Spojeném království se usadilo nejméně deset buněk spáčů z IS. „ Čelíme komplexním a ctižádostivým záměrům šířit teror. Řeknu to jinak: to, co jsme znali dříve, tedy Al-Káida nebo osamělé vlky – je proti IS něco jako čajíček. Nemáme co do činění s prostoduchými fanatiky, ale profesionály,“ shrnul situaci listu The Guardian zdroj z britské kontrarozvědky MI5.
Španělské protiteroristické složky upozorňují na intenzívní propagandu, kterou Islámský stát šíří prostřednictvím webových periodik a zejména internetového časopisu Dabiq. Snaží se rekrutovat nové džihádisty v zemích západní Evropy. Informuje portál euRABIA.cz Německé úřady vyšetřují 300 osob podezřelých ze styků s teroristickou skupinou Islámský stát. Prohlásil to ministr spravedlnosti Heiko Maas. Asi 550 Němců odjelo do Sýrie a Iráku, mnozí z nich vstoupili do řad Islámského státu. Přes 180 teroristů Islámského státu se vrátilo do Německa a je aktivních v rámci verbování dalších bojovníků. Informuje o znepokojujících číslech rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém webu. „Mnohé nasvědčuje tomu, že IS systematicky, bez spěchu a velmi konspirativně rozmísťuje arabské bojovníky v Evropě. Ti zakládají osnovu své sítě. Je jisté, že chtějí válčit,“ napsal Die Welt. Na jednu stranu to můžeme chápat jako náhodu nebo teroristickou propagandu se záměrem vyvolání strachu a paniky. Pokud ale připustíme tu možnost, že jsou do Evropy cíleně delegovány radikální ISIS skupiny, tak je skutečně děsivé domyslet, jaké zde mají úkoly a na co tu budou tito profesionálně vycvičení náboženští psychopati čekat, než společně udeří.

Mapa území, která si chce Islámský stát podmanit do roku 2020.
kde je vůle, tam je cesta


To je první fáze. Džihád, ale neskončí, dokud Islám nedobude celý svět…