Kvóty schváleny, a jsme v


Toto je poslední kapka a nám v krizovém výboru došla veškerá trpělivost. Pořád jsme očekávali, že někdo vezme ohled na to, co si myslí drtivá většina celého národa, ale jak už to v naší zemi bývá, tak to jsme se šeredně přepočítali. Co tedy budou mít kvóty za pravděpodobný následek a kdo na nich nejvíce profituje?

Rozhodování o krizi v Evropě má podobný charakter, jako kdybyste žili v paneláku s dalšími rodinami, kam se nastěhovali švábi, ale Vaše rodina proti tomu zavčas provedla opatření, že jste jim zatarasily přístupové cesty a rozmístily odpuzovače. No jo, ale ostatní rodiny Vás na schůzi přehlasovaly a donutily, abyste svá opatření odstranily. Není přeci fér, aby oni jich tam měli tolik a Vy žádné. V tom spočívá celá tato tragikomedie, kdy místo toho, aby ostatní rodiny zavedly dodatečné prostředky, tak jen chtějí problém dočasně zmírnit na Váš úkor. Navíc tam, kde jich je nejvíce, si parazité zavedli odbory a požadují postavení žebříků do vyšších pater spíže.Rozdělení 120 tisíc migrantů převážně z Řecka a Itálie, kde si už nyní běženci proměnili tyto země na bojiště, představuje jen začátek. Např. do Řecka dorazí každý den 6000 dalších. Dohodnuté kvóty navíc vyřeší problém jen na cca. tři týdny. Jen do konce roku se počítá se statisícemi dalších a ihned, jak se to v Africe rozkřikne, že je zde nebude naprosto nic omezovat, tak nynější příliv a chování uprchlíků, byl jen slabý odvar pro otestování Evropy, co všechno si k ní mohou dovolit. více na: Multikulturalismus v praxi Představme si to jako učitele, který se poprvé postaví před své žáky, a oni zkouší, co si v jeho hodinách mohou ještě dovolit. Jeden má poznámku na jeho oblečení, druhý mu nakreslí na tabuli sprostý obrázek, třetí po něm hodí papírek, když se otočí a čtvrtý mu dá za špatnou známku na židli napínáček. Pokud to tento naiva bude neustále přecházet slovy: To nic, oni jsou prostě takoví a vyrostou z toho, tak mu zanedlouho první řekne otevřeně, že je vůl, druhý mu ukradne peněženku, třetí mu hodí kámen přímo do obličeje a čtvrtý jej bude za špatnou známku nahánět se sekerou po třídě. 
Už jste si někdy pozvali hosta, který Vám řekl, že pokud nezměníte pravidla své domácnosti, tak můžete vypadnout? To, že tady budeme mít nepřizpůsobivý a nový level cikánů s nárokem na sociální jistoty, bude mít za následek ještě jednu nemilou věc. Těmto lidem se rozhodně nebude líbit, že mají finance od státu nižší, než jejich rodiny ve Švýcarsku, Německu, nebo Dánsku, a tak se jako v ostatních zemích začnou bouřit a demonstrovat za zvýšení. Pokud bychom jim přizpůsobily dávky na úroveň těchto zemí, tak se nám začnou bouřit všichni čeští občané, kterým se toto rozhodně nebude líbit, protože to půjde z jejich daní. Z tohoto v obou případech nemůže vzejít nic dobrého. 
Vyjádření pana Sobotky na odsouhlasení kvót, tedy že už nechce zvyšovat napětí v Evropě, by se dalo považovat za vlastizradu a přinejmenším za zrazení svého přesvědčení, když hlasoval proti. Babiš si pak prohlásí, že klíčové je vyřešení konfliktu v Sýrii a boj proti pašerákům. Hmm... To mohl klidně říct, že klíčové je osídlit měsíc a najít Santu Klause. Jednak je to mimo jeho možnosti a druhak je to nesmysl, když právě touto politikou pašerákům ještě vzkvetou obchody.

Místo toho, abychom se spojili se Slovenskem, které je stále proti rozhodnutí EU, tak mu jen plivneme do obličeje, ať si v tom zůstanou sami? Za toto by se vláda měla stydět až dokonce svých dní.   Naprosto se podrobit vůli EU, abychom si náhodou někoho nerozhněvali, tak to v žádném případě není reprezentace vůle českého národa, ale jen vlastních, sobeckých zájmů.

Proč to přijímání uprchlíků někteří politikové vlastně tolik obhajují a propagují? Protože je to neskutečně výnosný business a je jedno, odkud pocházejí. Kam se hrabe obchod s drogami nebo zbraněmi. Ministerstvo vnitra (Chovanec) dostane letos na řešení dopadů uprchlické krize podle informací ČTK přes 230 milionů korun. Nevládní sdružení obdržela částku přesahující  přes půl miliardy korun. A to tady ještě téměř žádní uprchlíci nejsou.

Redakce Krize15 nikdy nechtěla razit nepodložené a konspirační teorie, ale toto je minimálně k zamyšlení:
 Rakouský časopis Direkt přinesl informační bombu. Na základě výslechů uprchlíků v rakouských táborech, zdroj vojenské tajné služby potvrdil, že imigrační vlnu pomáhají financovat americké organizace.

            Rakouská policie a tajné služby imigranty intenzivně vyslýchají. Například tábor Traiskirchen má pro tyto účely kolem 100 lidí. Podle zjištěných informací pocházejí prý peníze na financování převozu migrantů z velké části z Ameriky.

            Podle zdroje Direkt, jde o organizace z USA, které zaplatily, vybudovaly a neustále financují strukturu na převoz lidí ze Severní Afriky do Evropy. Podle tohoto zdroje prý už dříve poskytnuté důkazy naznačují, že za tímto obchodem s lidmi a migrační vlnou stojí americké peníze ve snaze oslabit Evropu a její integraci.
Protože se tyto zprávy množí jako kobylky, tak už se dá velmi těžko říkat, že jsou to pouze náhody. Jestliže se tedy Američané skutečně snaží destabilizovat Evropské trhy, zatížit její sociální systém a způsobit vnitřní rozkol, tak se musí skutečně uznat, že se jim to daří naprosto skvěle a hlavně efektivně. 


Všichni moc dobře vědí, že kdyby USA skutečně chtěla IS zlikvidovat, tak by ji za pár dní sfoukla jako svíčku. To tedy znamená, že moc dobře ví, k čemu jim situace na blízkém východu slouží a proč ji nezastavovat. Říká se, že Amerika potřebuje válku ke snížení svého státního dluhu. K tomu by se situace, do které nás postupně vede, velmi dobře hodila, neboť válka na cizích teritoriích zachránila jejich ekonomiku už nesčetněkrát.