Islám otevřeně vyhání Čechy


Toto je dopis, kterým česká muslimská komunita (Sharia4Czechia) dementovala demonstraci proti Islámu v Teplicích, kde v podstatě legitimními větami shrnuli čirou výhrůžku:Chcete-li skutečně, aby byla naše země prosperující, nevyvolávejte v ní nenávist. A jestli narazíte na poblémy, které považujete za závažné, zkuste první poznat podstatu věci a následně vždy preferovat jednání a dialog a nenásilné řešení – ne začínat protesty a demonstracemi.  Ale pro ty, kteří odmítají současný status quo a náboženské svobody vzkaz pokračuje: Jestli se vám nelíbí, že v ČR existuje svoboda náboženského vyznání; jestli se vám nelíbí, že se někdo modlí v mešitě, či modlitebně, která stojí v souladu se stavebními předpisy; jeslti se vám nelíbí, že se někdo obléká jinak než vy a dává tím třeba i veřejně najevo své náboženství; jestli se vám nelíbí, že muslimové jsou i etničtí Češi; jestli se vám nelíbí, že i čeští muslimové mají právo se podílet na věcech veřejných; jestli se vám nelíbí; že islám prostě už je součástí České republiky; jestli prostě ze zásady nechcete žít v jedné zemi s muslimy; tak vám nikdo nebrání se z této země nadobro odstěhovat, najdete-li někde nějaký svůj fašistický ráj, kde nejsou muslimové a kde se rozhoduje o tom, v co člověk smí a nesmí věřit.
Podle evropské monitorovací organizace Europol se na kontinentě rozmáhají skupiny Sharia4, které se vyznačují extremistickými postoji a snahou zavést v Evropě islámské právo. Podobné výhružky se od muslimů objevily i v Británii, Belgii, Švédsku, Norsku a dalších zemích.  Tyto i Českou společnost pak chce skupina zvelebit zavedením práva šaría. 
Více o právu šaría a jak se Islám chová k ženám na: Poznej svého NEpřítele
Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/289070/drsna-vyzva-cechum-nelibi-se-vam-islam-v-cesku-odstehujte-se.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copyPodle evropské monitorovací organizace Europol se na kontinentě rozmáhají skupiny Sharia4, které se vyznačují extremistickými postoji a snahou zavést v Evropě islámské právo.

Česká odnož je prý velmi mírná. „Jestli se vám nelíbí, že islám už je součástí České republiky, jestli prostě ze zásady nechcete žít v jedné zemi s muslimy, tak vám nikdo nebrání se nadobro odstěhovat,“ stojí přesto na jejich webových stránkách.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/289070/drsna-vyzva-cechum-nelibi-se-vam-islam-v-cesku-odstehujte-se.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Podle evropské monitorovací organizace Europol se na kontinentě rozmáhají skupiny Sharia4, které se vyznačují extremistickými postoji a snahou zavést v Evropě islámské právo.

Česká odnož je prý velmi mírná. „Jestli se vám nelíbí, že islám už je součástí České republiky, jestli prostě ze zásady nechcete žít v jedné zemi s muslimy, tak vám nikdo nebrání se nadobro odstěhovat,“ stojí přesto na jejich webových stránkách.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/289070/drsna-vyzva-cechum-nelibi-se-vam-islam-v-cesku-odstehujte-se.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copyOtázkou je, jestli je toto pořád legální? Je normální vyhánět Čechy na základě jejich nesouhlasu s něčím cizím? Je normální vyzývat a takovým způsobem vyhrožovat? Naše výzva stojí tedy takto: Pokud se vám nelíbí naše kultura, nemusíte jí respektovat, budete-li žít v zemi, kde již platí ta vaše. Jděte tam a nebo, chcete-li zůstat zde, přizpůsobte se naší. S ničím jiným my, Češi, souhlasit nebudeme. Zdroj: http://kubasek.blog.idnes.cz