Imigranti skupinově znásilnili aktivistku. Její kolegové jí nutili mlčet


Italská média informují, že skupina aktivistů bojujících za likvidaci státních hranic, pomáhajících přistěhovalcům na italsko-francouzské hranici, donutila jednu ze svých členek, aby skrývala fakt, že byla znásilněna.

Mladá aktivistka byla znásilněna v létě, v městečku Ponte San Ludovico. Levicové organizace tam přišly v rámci dobrovolnické pomoci uprchlíkům a bojovat za svět bez hranic. ImageSluníčkový svět...
Mladou Italku znásilnila skupina Afričanů v sobotu večer (3.10), v koupelně tábora pro uprchlíky. Násilníci celkem svobodně znásilňovali aktivistku, protože hudba, která hrála během nějaké společenské akce přehlušila její křik o pomoc. Když aktivistka řekla všechno svým kolegům, ti situaci vyhodnotili tak, že je třeba ji rozmluvit nahlášení tohoto trestného činu policii. Levicoví aktivisté byli přesvědčeni, že v okamžiku kdy Evropa rozhoduje o imigrační krizi, by taková informace mohla ublížit věci za kterou bojují.Kterak tedy naložit s pány kolegy z hnutí "Na výsluní". Co s nimi dál?
Tak abyste věděli o čem má slečna mlčet, tak byste si to měli zažít sami...

Zdroj:Pravyprostor.cz