Buďme humanisté a pomáhejme Invazi


Historicky i z nedávných dějin byla Evropa vždy takovým hracím polem, kde se velmoci střetávaly v monopolistické soutěži o ekonomickou či ideovou převahu. Náš stát byl při tom vždy takový otloukánek, který si musel nechat od ostatních vše líbit.
  Dnes jsme ale už všichni ukolébání EU s tím, že toto se dělo dříve a nyní už se nic takového dít nemůže. Je tomu ale skutečně tak, když si zas a znovu necháváme diktovat od Evropy co a jak vyrábět, jak a co prodávat a kam a co vyvážet a nakonec jaké a kolik migrantů máme v ČR přijmout? To jsme si pomohli...

Prošli jsme si válkami, okupacemi, invazemi, totalitou, komunismem i kapitalismem. To co tu ale už dlouho nebylo, jsou náboženské nepokoje… Více na: Poznej Svého NEpřítele Jen dva prstíčky tam strčíme… Tohle není o rasismu nebo xenofobii, ale o kulturní a teritoriální ochraně, kterou máme ústavně zaručenou. Slyšel jsem ale názor, že přijímáním uprchlíků máme dokázat naše sociální cítění, napomoci s řešením Afrického problému a zároveň tím pádem máme odčinit naše historické viny. Více na: Kohout, aneb všech sluníčkářů plevel Toto ale nemá se solidaritou nic společného. Ta musí být nezištná a hlavně nevynucená. Parodoxní je, že my máme soucítit s cizími lidmi ale na skutečné sociální případy z našeho domova každý ten nenadálý humanista kašle. Kdyby místo demonstrací pro uprchlíky raději demonstrovali za např. chudé české rodiny s dětmi na hranici bídy a důchodce, tak by to prospělo onomu solidárnímu duchu daleko více a pomohlo by se těm potřebným tady. I kdyby Česko přijalo imigrantů třeba milion, tak to nepřiblíží řešení Afrických problémů ani o milimetr. Spíš se ony problémy prohloubí a nakonec se volně přenesou i sem.   Proč přijímání imigrantů globálně ničemu nepomůže Pokud se jedná o historické viny, tak je tím nejspíš myšlena kolektivní vina na zločinech bělochů spáchaných na černošské a muslimské populaci. Křižácké výpravy, otroctví, náboženský útlak a nakonec intervence vojsk EU a NATO. Já tedy osobně a doufám, že i Vy za toto žádnou vinu necítíte. Netuším ani, proč bychom vlastně měli, když jsme na tom neměli žádný podíl a i kdyby jej měl i teoreticky některý z našich předků, tak no a jako co? Pak už bychom mohli začít obviňovat muslimy, kteří na Evropu dělali nájezdy, vraždili po statisících a uvrhávaly právě ty naše křesťanské předky do otroctví. Toto byl i prvotní důvod, proč vůbec Křížové výpravy začaly. Takto by se ale dalo pokračovat ve vyčítání do nekonečna a je na tom vidět, že jakékoli vzájemné obviňování Evropanů a Afričanů nemá naprosto žádný smysl. Myslím, že to nejlépe vystihují slova: „Kdo je tu bez viny, ať hodí kamenem“. Více na: Jsem uprchlík a kdo je víc?   Česko rozhodně není národ, který někomu něco z historie dluží. Ba naopak. Za posledních 100 let naší existence nás půlka světa buď zradila, nebo rovnou obsadila. Jediné, co se teď mění je, že se to teď děje pomaleji a mnohem nenápadněji.
Proč vlastně někdo, kdo pohrdá západní dekadencí a způsobem života, hledá pomoc u nenáviděné kultury? Důvody jsou prosté. Nejde ani tak o bezpečí, jako o finance. Pokud by šlo jen o útěk před válkou a smrtí, tak se nemusí táhnout tisíce kilometrů daleko do zemí, o kterých ví jen to, kolik tam dostanou příspěvků a sociálních jistot. To mohli klidně “zakempovat“ v jiné válkou nezmítané sousední zemi.

Více na: Web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU

Rafinovanost běženců nezná hranic. Věděli jste například, že jejich veskrze fanatickou náboženskou orientaci mohou dle Koránu skrývat? Takýja je volba muslima lhát v případě ohrožení života. Oni to tak samozřejmě berou a tím pádem zde máme takový poměr žádostí od umírněných muslimských obdivovatelů Evropského způsobu života, že je to až neuvěřitelné. Toto se ovšem s koncepcí islámu přímo vylučuje. Samozřejmě, že po přijetí žádosti se nám tito zapřisáhlí Euroláskaři začínají začleňovat do svých uzavřených skupinek (ghett) a když už jich je dostatek, tak nám ještě na veřejnosti způsoby jejich kultury rádi dají výsměšně, ale i násilně najevo. Více na: Multikulturalismus v Praxi

Tři fáze islamizace (O co tu vlastně jde)

Největší spojenec Islámu na Západě je ignorace. Jejich interpretace slov Alláha jim tedy umožňuje hrát si i na naprosté chudinky, kterým se tady musí finančně pomáhat a to i když se rozhodně o žádné žebráky nejedná. Většina z nich vlastní techniku, za kterou by se nestyděly nejvyšší společenské vrstvy v ČR. Také bych chtěl vidět průměrného Čecha, jak dává dohromady v přepočtu 100 000Kč pro odjezd ze země. Ne. Nejsou to chudáci. Často se jedná o střední a vyšší Syrskou vrstvu, kde střední chápejme stejně jako tu bohatší českou sociální vrstvu. Proč si ale bezpracně nekasírovat fondy Evropského liberalismu, kterému se i otevřeně vysmívají. Více na: Jsem uprchlík a kdo je víc?  Zde názorná tabulka, kterak se parazitům žije v Evropě Pro možné porovnání je životní minimum v České republice pro jednotlivce 3 410 Kč a minimální plat 9200 Kč.
Napadlo Vás někdy, kolik stojí takový jeden uprchlík náš stát? Průměr činí 2,5 milonu korun ročně na jednoho. Návratnost není nikde patrna. Rozhodně tedy pro náš stát není žádoucí po vzoru našich sousedů ve jménu lidských práv a humanity ruinovat už tak dost nízký státní rozpočet. Zapomeňte také, že z uprchlických dotací EU uvidí český občan jen cent. Ty si samozřejmě rozeberou „ne“ziskové organizace a SRO firmy zájmových skupin. Evropské dotace jsou něco, jako když vyhraje náš hokejový tým. Spousta radosti a povyku, než si pak uvědomíme, že jinak je nám to osobně úplně k ničemu.