Budete našimi otroky! - "umírnění" Arabové v Olomouci a nejen tam


Do 15 let budete naši otroci, křičeli v Olomouci Arabové, kteří napadli stánek s peticí.

Stánek skupiny Islám v České republice nechceme, který stál v Olomouci naproti radnici, brutálně napadla skupina asi dvaceti arabských přistěhovalců, kteří důrazně nesouhlasili s celou akcí. Aktivisté totiž nabízeli k podpisu petici proti přijímání uprchlíků do Česka.
A nebylo to poprvé. Už den před tím nabízeli petici na Horním náměstí a i tehdy se setkali s velkým odporem. „Křičeli, co si to dovolujeme je tu nechtít. ,,Do 15 let budete naši otroci!" řvali. Že prý mají tolik peněz, že to tady koupí,“ prozradila Eva Hrindová, která zastupuje skupinu Naštvané matky. „Báli jsme se o život,“ dodala.
V pátek se vše ještě více vyhrotilo. Když aktivisté rozbalili věci a začali stavět stánek, Arabové přišli a začali všechno ničit. Kopali do věcí, rozbili stánek. Na místě musela zakročit policie – přijely celkem čtyři vozy. Policisté útočníky zpacifikovali a drželi je odděleně od aktivistů.
Takovéto zprávy jsou ovšem po světě naprosto běžné. Toto je zpráva a video z Dánska, kde Muslimové napadli karikaturistu Larkse Vilkse během jeho přednášky a nyní mu hrozí smrt:


Karikaturista Lars Vilks přednášel na umělecké fakultě univerzity v Uppsala. Sál byl zaplněn do posledního místa a atmosféra byla zpočátku klidná. během promítání karikatur se sexuálním podtextem se muž z první řady vrhl na Vilkse a udeřil jej pěstí do hlavy. Následovali další dva muži, kteří Vilkse také napadli. Policisté strhli útočníky z Vilkse a vyvedli jej rychle z budovy. Na místě zůstaly jeho rozbité brýle.

Běhnem celého útoku se sálem nesl pokřik "Allahu akbar" (Alláh je velký). Po vyvedení Vilkse muslimové zaútočili na policisty.Policii se postupně podařilo evakuovat prostory.

"Zaútočilo příliš mnoho lidí. Když se je policista pokusil zastavit, napadli ho." řekl Tommy Karlsson, mluvčí policie v okrsku Uppsala. Policie zadržela dva muže okolo dvaceti let kvůli napadení veřejného činitele.

Lars Vilks je jeden z autorů karikatur Mohameda, které po zveřejnění vyvolaly řadu násilných protestů po celém světě. Dánské noviny a umělci obhajují právo na svobodu projevu, muslimové oproti tomu trvají na islámském právu Šaría, které kritiku islámu zakazuje a ze zneuctění zakladatele islámu - Mohameda požaduje smrt.

Na konec tohoto článku připojuji video z konference, kde se prezidentka ACTI velmi trefně vyjadřuje na stížnost v otázce umírněných Muslimů:
Ano, do koše. To by bylo pěkné, kdyby si takto národy už nenechali šlapat po hlavách... Zdroj: Besk.cz, Youtube.cz