Bitcoin vs. Wall Street - boj o moc


Zhodnocení kapitálu Pokud chápete machinace finančního sektoru, tak jistě víte, že veškeré bankovní a investiční programy jsou ve své podstatě pro lidi oslabené regulacemi ze strany státu, které je cíleně ovlivňují. Toto se děje právě díky vnějším zásahům centrální banky na měnovou politiku, která dle vývoje trhů způsobuje inflaci nebo deflaci všeobecné cenové hladiny. V okamžiku, kdy tedy chce člověk skutečně vydělávat investicemi kapitálu, tak je nutné seznámit se s termínem alternativní měnové arbitráže.
Ten kdo se alespoň zlehka pohybuje na internetu, tak pravděpodobně už zaznamenal pojem Bitcoin. Zjednodušeně je to virtuální měna, která se neliší od jedniček a nul, které se Vám objevují např. v běžném internetovém bankovnictví u Vaší banky. Má to ale oproti tomuto jednu podstatnou výhodu. Měny, jako je Kč, €, $, atd. jsou ovlivňovány regulacemi a státními zásahy do přirozeného vývoje. Protože tato měna nemůže být zdaněna, tak je tím pádem velmi neoblíbena státním byrokratickým aparátem a na druhou stranu velmi oblíbena mezi běžnou populací. Z tohoto důvodu se v nynějšku dostává toto platidlo do popředí a je den ode dne využívanější.
Největším argumentem a zároveň strašákem je od politické a mediální masáže to, že když je tato měna neuhlídatelná, tak se může využívat pro ilegální aktivity, jako je např. prodej drog, zbraní, dětské pornografie atd. TOTO SI ALE MUSÍME VYJASNIT! Pokud to vezmeme čistě logicky, tak tyto činnosti zde zkrátka jsou, byly a nejspíš i budou. Bitcoin s jejich rozvojem nemá nic společného a v současnosti je odhadováno, že obchodování s tímto artiklem v rámci alternativních měn tvoří asi 3% z celkového trhu. Pokud je toto největší argument, proč by lidé neměli využívat bitcoin, tak už by snad dávalo větší smysl zrušit peníze (zbylých 97%), abychom si za ně nemohli koupit něco nepřípustného. JINÝMI SLOVY JE TO NESMYSL, který se v populaci snaží vybudovat a zakořenit zbytečný strach a obavy, protože když se to nedá kontrolovat a následně zdanit, tak se to prostě jistým lidem nehodí do krámu.
 Způsoby vydělávání na bitcoinuTěžitBitcoiny se dají vyměnit za běžné peníze. Jak ale vznikají nové? Musí se těžit na počítačích. Toto se provádí tím, že se využije jejich výkon a ten Vám generuje coiny. Jestliže bychom ale využívali běžného stolního počítače, tak jednak vyděláme pár korun denně a druhak na něm už nemůžeme moc jinak pracovat, protože jej těžba velmi zatíží. Proto je vhodné, si pronajmout k tomu vyrobené a přizpůsobené servery, které tuto práci ze vzdáleného datacentra vykonávají samostatně. Váš osobní počítač pak zůstává nezatížen a můžete jen sledovat, kolik jste vytěžili/vydělali každým dnem. Tato metoda se nazývá cloud mining. Velmi efektivním způsobem je využívat servery v Africe, kde je tento pronájem nejlevnější.

Vlastnit Alternativní měny se v současnosti těší nabývající popularitě a každý den na trh vstupuje spousty nových lidí, kteří ho těží, nebo peníze smění za novou měnu. Tím pádem se cena bitcoinu neustále s drobným kolísáním navyšuje. Pokud jej tedy vlastním, tak si stačí počkat, až se mu dostatečně zvýší cena od chvíle, kdy jsem jej nakoupil a poté uskutečnit prodej a vydělat. Dá se jen sledovat zpravodajství, a když se v dostatečně čteném článku objeví např. slovo bitcoin, tak ihned uvidíte, jak začnou jeho ceny stoupat.
Zhodnocovat Stejně jako jakákoli jiná komodita je bitcoin obchodovatelný a směnitelný. Toto probíhá na k tomu určených coinových směnárnách. Zde se definuje, jakou cenu má bitcoin v porovnání s jinou alternativní měnou a za tuto se dá následně vyměnit. Takových směnáren je ale mnoho a každá má určenou v danou chvíli jinou obchodovatelnou cenu. Arbitráže se využívají při porovnání cen na určitých směnárnách, kdy se v daný okamžik provede nákup za nižší cenu u jedné a zároveň prodej za vyšší cenu u druhé. Tímto je zaručen zisk, ale jsou to malá procenta a rozhoduje velikost celkového kapitálu, který se musí rozložit do více směnáren. Pokud tedy nemáte k dispozici několik milionů a vlastní program na provádění, tak i to má řešení.
 Existují “arbitrážové“ peněženky, do kterých si své bitcoiny vložíte a ony provádějí arbitráže za Vás. Tyto peněženky spojí kapitál svých klientů, se kterým prodej a nákup uskutečňují a výdělek pak přerozdělují zpět. Děje se tak v reálném čase a tak růst na svém účtu můžete sledovat každou vteřinou. Je to mnohem větší zhodnocování, než v jakékoli bance a máte na výběr mezi několika investičními programy. Ten nejvýhodnější má téměř 13% za měsíc (nikoli ročně, skutečně měsíčně), ale je samozřejmě zpřístupněn od vyšších částek. Je to revoluční a velmi dlouho očekávaná metoda, u které se předpokládá, že jestli něco bude schopné jednoho dne smést banky, tak je to právě toto. I když se každým dnem očekává zpřístupnění široké veřejnosti, tak se stále jedná o undergraundovou záležitost a pouze členi mohou zvát další členy.Jeden z přispěvatelů Krize15 nás informoval, že vstoupil do nově česky lokalizované arb. peněženky a ze svých závěrů je ochoten sepsat do konce týdne recenzi s popisem. Rozhodně mu děkujeme a těšíme se na jeho zprávu a další informace.  Připravujeme návod a recenze
Pokud Vás tento typ navyšování majetku zaujal a chcete se dozvědět více, tak až uvolníme tento nový článek, Vás můžeme kontaktovat a zaslat na něj odkaz Přihlásit seAKTUALIZACE ČLÁNKU (10.12.2015)Články o nové službě dodány níže...